kontaktPolwell Sp. z o.o.
ul. Ołowiana 12
85-461 Bydgoszcz
tel/fax 52 325 20 38/01
e-mail: artego@artego.pl

instruktorzy artègo

edukacja › instruktorzy artègo

Szkolenia fryzjerskie artègo przeprowadzane są dla fryzjerów chcących rozwijać swoje umiejętności i warsztat. Ideę ciągłego doskonalenia szerzy zespół profesjonalistów. Poznajcie Instruktorów artègo:

 

instruktorzy-artgo-2026.jpg

Krzysztof Pajor 

Instruktor marki artègo

Od ponad 11 lat doskonali technikę fryzjerską. Uczestniczy w wielu szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jest perfekcjonistą w tym co robi i nie ma dla niego fryzury oraz koloryzacji nie do wykonania. Marka artègo, od czterech lat powierza mu stanowisko instruktora i stylisty. Jest jednym z twórców polskich kolekcji fryzur artègo m. in. Flashback, Bi, Nordisk. Współpracował ze znanymi stylistami takimi jak: POLVERINI PARRUCCHIERI oraz ARTEGO ARTISTIC TEAM. Pracę dydaktyczną traktuje jako swoją pasję, dlatego każde szkolenie to dla niego nowe wyzwanie. Preferuje aktywne metody szkoleniowe dzięki, którym ich uczestnicy mogą nabyć nowe umiejętności i je w rzeczywistości przećwiczyć. Praktyczna nauka fryzjerstwa, to dla Krzysztofa podstawa do tego, aby w przyszłości zadowolić niejednego klienta w swoim salonie. Każdego uczestnika szkolenia traktuje indywidualnie gdyż wie, że dany kurs to szansa na poszerzenie kwalifikacji dla wielu fryzjerów.

Przebyte kursy i szkolenia:

  • Akademia Stylizacji M. P. Babicz- "Fashion look", "Kreatywne strzyżenie damskie"
  • Akademia fryzjerstwa Berendowicz & Kublin- kolekcje
  • Filip Galas- Techniki strzyżeń i koloryzacji
  • International artègo- “Train the trainer”, "Out of order", "Be the limit"
  • Jacques Alexander Akademie
  • Szkoła makijażu Anna Brózda- Makijaż serwisowy w salonie fryzjerskim "ARTIS"
  • Laetitia Guenaou- "Art & Creation", "Coupe & Couleurs"
  • Akademia Klinki w Holandii
  • Sassoon Academy- ABC complete

instruktorzy-artgo-2027.jpg

Marcin Machnicki

Instruktor marki artègo

Od ponad 13 lat zagłębia i udoskonala tajniki fryzjerstwa. Bierze udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jego fryzury charakteryzują się precyzyjnym i technicznym cięciem oraz profesjonalną koloryzacją. Od ponad sześciu lat współpracuje z marką artègo jako jej instruktor i stylista. Jest współtwórcą polskich kolekcji fryzur artègo m. in. City lights, Voodoo, Nordisk. Współpracował ze znanymi stylistami takimi jak: POLVERINI PARRUCCHIERI oraz ARTEGO ARTISTIC TEAM. Szkolenia i praca z ludźmi to jego pasja, dlatego tak dobrze przygotowuje fryzjerów do zawodu, a tych doświadczonych motywuje do pogłębiania wiedzy z dziedzin koloryzacji i cięć. Wiedzę teoretyczną wykłada w sposób komunikatywny, tak, aby każdy mógł wykorzystać ją później w praktyce. Warsztaty i szkolenia, które przeprowadził cieszą się dużą popularnością wśród klientów artègo.

 

Przebyte kursy i szkolenia:

  • Sassoon Academy- ABC complete